Autorka

Jestem autorką pomocy edukacyjnych dla dzieci z opóźnionym rozwojem mowy, alalią, niedokształceniem mowy o typie afazji oraz afazji dziecięcej, a także całościowych zaburzeń rozwoju (m.in. autyzm, zespół Aspergera), niepełnosprawności intelektualnej i innych zaburzeń językowych.

Moje pomoce edukacyjne dla dzieci z zaburzeniami komunikacji -“Radośnie rosnę i myślę” oraz “Kreatywne wspieranie mowy – czasowniki” opublikowałam sama. Zestaw “Moi Bohaterowie” oraz “Moje Bohaterki” ukazały się nakładem wydawnictwa WiR, a pakiet “Ćwiczę, myślę, rozwijam się – trening mowy i myślenia u dzieci z zaburzeniami komunikacji” ukazał się nakładem Wydawnictwa Edukacyjnego

Jestem prelegentką na ogólnopolskich konferencjach, a także prowadzę wykłady, szkolenia i warsztaty dla rodziców, terapeutów i nauczycieli, na których pokazuję, jak prowadzić terapię przez zabawę.Jestem także terapeutką ręki i autorką bloga KreatywneWrota.pl, który jest jednym z najpopularniejszych blogów terapeutyczno–logopedycznych w Polsce.
Uwielbiam wspierać rodziców i sprawiać, że działają, bawią się ze swoimi dziećmi, wspomagając ich rozwój!

Zobacz blog